SCOALA DE SOFERI ”ABC” IMPLINESTE 6 ANI DE ACTIVITATE

DRAGI PRIETENI!!!
Astazi Scoala de Soferi ”ABC” implineste 6 ani de activitate, si va face un cadou:
-va ofera, la inscriere, analizele medicale (AVIZUL MEDICAL SI AVIZUL PSIHOLOGIC) GRATUIT.
-aceasta oferta este valabila toata luna aprilie pentru toate categoriile.

VA ASTEPTAM CU DRAG SA BENEFICIATI DE OFERTA NOASTRA!

Campania Liceelor

Scoala de Șoferi ABC Sibiu premiază pe cei mai buni 3 elevi de clasa a-XI-a din 6 licee din Sibiu, in cadrul celei de a II-a ediție a campaniei “Scoala de Soferi ABC Sibiu Sprijină Învățământul Sibian “, cu încă o scoala dar de data asta e vorba de Scoala de Șoferi pentru obținerea permisului de conducere categoria B !!!!
In prima ediție am premiat 3 licee iar in ediția a II-a vom premia elevii de la 6 licee
Cele 6 licee sunt :
Colegiul Național „Samuel von Brukenthal”
Colegiul National “Octavian Goga”
Colegiul Național „Gheorghe Lazăr”
Colegiul Naţional Pedagogic “Andrei Şaguna”
Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu”
Colegiul Economic „George Bariţiu”
Daca ați tras tare tot anul și aveți medii bune Scoala de Șoferi ABC Sibiu va premiază cu o școlarizare gratuită in vederea obținerii permisului de conducere categoria B !!

Va așteptam cu drag la sediul nostru din STR. Râului Nr. 33 (incinta clădirii FLARO) etajul 2 camera 49
Scoala de Șoferi ABC Sibiu alaturi de tine și pentru tine !!!